+ Reply to Thread
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 32

Thread: bicicleta eliptica??? slabesc....

mikus's Avatar
    mikus is offline Senior Member Manechin

eu va sfatuiesc pe voi..da am o lene sa ies din casa si sa merg la sala....hai k ma duc sa ma spal putin si sa imi fac tupeu sa ies!

ancutza_bubu@ya is offline Senior Member Pufulet

adevarul e ca nici eu nu mai ies din casa defel... m-am mutat intr-o zona de case pe un deal si chiar nu mai ies defel doar acasa si la munca

mikus's Avatar
    mikus is offline Senior Member Manechin

Quote Originally Posted by ancutza_bubu@ya
    adevarul e ca nici eu nu mai ies din casa defel... m-am mutat intr-o zona de case pe un deal si chiar nu mai ies defel doar acasa si la munca
    si noi in curand ne vom muta la casa..;si tind sa cred ca va fi la vreo 18 km de iasi....sa vezi tu atunci ieisit pe capu meu mai ales ca n_am carnet...

ema27's Avatar
    ema27 is offline Senior Member Fotomodel

Fetelor, eu m-am uitat la astea eliptice si toate sunt mari. Asa, ca pentru un apartament, maricel, dar totusi un apartament, nu sunt?

good_looking_dj's Avatar
    good_looking_dj is offline Senior Member Manechin

la kg stiu ca eu slabesc f greu,,cam 500g pe saptamana!dar am slabit cm buni,astfel incat cand a venit vara si am scos de la "naftalina"cateva hainute ma miram de ce stau asa de largi pe mine!si am devenit deodata bucuroasa pt ca eu nu imi dadusem cine stie ce seama ca am slabit..mai ales atat de mult

doradY is offline Senior Member Fulg

buna
    trebuie multa vointa
    eu atunci cand am avut(vointa) am reusit sa slabesc, dar faceam aproape zilnic bicicleta+dieta+ambitie multa am reusit sa dau 10 kg jos, numai ca acum am pus aproape 5 la loc
    din pacate nu mai reusesc sa ma reapuc si exact de cand m-am lasat de bicicleta (din vara, prin august), am renuntat si la regim si iaca rezultatele negative se vad
    e trist pt ca muncisem sa slabesc, ma placeam asa iar acum am stricat tot
    multa bafta!

allyna_oana is offline Senior Member Pufulet

fetelor, dupa 3 sapt de bicicleta am slabit un pic, dar piele si tonusul meu e mult mai bun.Pe 20 ian la cununia lu vara-mea m-am cantarit si aveam 70 de kg, iar azi de dimin m-am cantarit si arata 67 kg.
    sunt f bucuroasa, Doamneeeee ajuta ca ma simt si mai bine, sper sa mai scad ca de luni (ieri 11.02) tin o dieta data de o d-na doctor - puteti vedea dieta la Diete - alta dieta.
    va pup mai vb!

good_looking_dj's Avatar

bv alyna!tine-te de treaba si vei reusi!

lacrima_r is offline Senior Member Manechin

fetelor, lamuriti-am si pe mine si, eventual, sa nu radeti de ignoranta mea.
    la bicicleta ce inseamna (la distanta) 12, 45? 12 km si 450m? sau 1 km 245m?
    m-am tot contrazis cu prietena mea si i-am zis, stai ca aflu eu ca am o gramada de prietene care stiu, curioasa sa va cunoasca, dar nu i zic nimic de idieta, ea e slaba si mereu rade de mine, deci,,,,sunteti secretul meu

good_looking_dj's Avatar

Quote Originally Posted by lacrima_r
    fetelor, lamuriti-am si pe mine si, eventual, sa nu radeti de ignoranta mea.
    la bicicleta ce inseamna (la distanta) 12, 45? 12 km si 450m? sau 1 km 245m?
    m-am tot contrazis cu prietena mea si i-am zis, stai ca aflu eu ca am o gramada de prietene care stiu, curioasa sa va cunoasca, dar nu i zic nimic de idieta, ea e slaba si mereu rade de mine, deci,,,,sunteti secretul meu
    hmm.n-am vazut afisat asa pe vreo bicicleta pe care am incercat-o.din moment ce e 12,45 cred ca e vb de 12 km!cat timp pedalezi de iti arata atata?ca daca pedalezi 5 minute e clar ca e 1 km,dar daca pedalezi 30 minute sunt 12 km.parerea mea,ca asa ar fi logic

+ Reply to Thread
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast