PDA

View Full Version : ajutor!!

rubyyy
04-01-2007, 11:06
1.este adevarat daca ai mancarimi in zona pubiana duci lipsa de barbat?
2.din ce cauza apar aceste mancarimi?

bruny
04-01-2007, 11:16
Raspuns:
1. DA
2. Vezi 1.
nota: barbatul trebuie sa fie un dr.

Probabil ai luat ceva. Viziteaza un dr si in urmacontrolului se va stabili tratamentul.

ambra2004
04-01-2007, 11:17
nu-mi imaginam ca voi vedea asa ceva ](*,)

Marlene
04-01-2007, 11:19
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

tiberia
04-01-2007, 11:32
:lol: :lol: :twisted: :lol:

Simonell
04-01-2007, 11:44
Daca te "mananca" la figurat, da duci lipsa de barbtat
Dar daca chiar te mananca NU !!!!
Mergi la doctor :wink:

monidan
04-01-2007, 11:53
S-ar putea sa duci lipsa de mai multi barbati.... :lol:

albastritablue
04-01-2007, 11:54

http://i86.photobucket.com/albums/k107/albastritablue/thnononnono1.gifhttp://i86.photobucket.com/albums/k107/albastritablue/thIforgot1.gifhttp://i86.photobucket.com/albums/k107/albastritablue/themotion41.gif :o :shock:

Nu glumesti, nu? :?: :!:

Acum, serios vorbind:
:arrow: Posibil sa ai inceput de candida sau de trihomonas
:arrow: Controleaza-ti lenjeria; trebuie musai sa fie de bumbac 100%; cea din material sintetic (gen lycra sau alte materiale elasicoase) provoaca iritatii si in acelasi timp mancarimi
:arrow: Ai grija ca lenjeria sa-ti fie bine limpezita in urma spalarii, nu cumva sa sa rmana urma de detergent sau clor pe chilot, ca si astea irita
:arrow: Ai grija cu ce produse iti intretii igiena intima; nu folosi sapunuri obisnuite; exista in farmacii sau in comert sapun pt igiena intima; sapunurile obisnuite contin soda si te irita
:arrow: Nu in ultimul rand, mergi la un control sa afli sigur ce ti-a provocat mancarimile si trareaza la sfatul medicului, nu dupa ureche, ca poti face alte infectii vaginale
:arrow: Aaaa, era sa uit; aminteste-ti daca ai luat medicamente in ultimul timp (gen antibiotice) si astea iti pot provoca un oarecare disconfort

laura0101
04-01-2007, 13:05

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
http://i125.photobucket.com/albums/p56/lauraatkinsomana/31602xcnspusp3l.gif Da, iubita!! Sigur ca da! de asta te papa pe tine !.....http://i125.photobucket.com/albums/p56/lauraatkinsomana/thththfunnny1.gif...

Iar marmota uite asa invelea ciocolata! ](*,) :bang: :smiley-faces6: http://i125.photobucket.com/albums/p56/lauraatkinsomana/thcluebat.gif

teodora712002
04-01-2007, 13:08

1.e clar,cand ai mancarimi...tre' sa le scarmeni.
2.mancarimile apar.
1bis.e clar ca te gandeai la "acel" tip de mancarimi.la care se refera ....."te mananca, ai?" da' nu era la figurat?
1.bis2. zona pubiana....o fi aia impadurita? nush' ce sa mai zic. daca tre' sa te scarpini in zona aia....mai bine fa-o singura. nu prea are legatura cu barbatii. puricii.sau capusele.sau cum le-o mai zice. DTT-solutia.
2bis.la figurat mancarimile apar pt. ca ai nevoie de a fi "frecata"..."scarmanata"....deci esti in plina activitate hormonala.si da! e nevoie de un berbant. da' se poate rezolva si cu o amica...si cu o scula electrica.
2bis2. e grav. daca ai luat capuse.ele, mancarimile, apar din cauza ca se strecoara sub pielea din zona pubiana (impadurita) si sug.sug sange. si pe tine te mananca. iachhh...
TUNDE-TE

diavolitza28
04-01-2007, 13:10
eu n am nici un simptom...te pomenesti ca devin frigidahttp://i136.photobucket.com/albums/q189/diavolizza78/cry6.gif

bruny
04-01-2007, 13:15
eu n am nici un simptom...te pomenesti ca devin frigidahttp://i136.photobucket.com/albums/q189/diavolizza78/cry6.gif
pai pune draga pe cineva sa te gadile..poate poate...

diavolitza28
04-01-2007, 13:19
vreau sa bat recordul :lol: :lol:

simocioi
04-01-2007, 13:26
Bulisor doarme intre parintii sai. crezandu-l adormit, tatal ii spune mamei:
- Ma mananca!
Mama raspunde:
- Si pe mine ma mananca!
Bulisor speriat:
- Sariiiiiti ca ne mananca pe toooooti!

monidan
04-01-2007, 13:31
Bulisor doarme intre parintii sai. crezandu-l adormita, tatal ii spune mamei:
- Ma mananca!
Mama raspunde:
- Si pe mine ma mananca!
Bulisor speriat:
- Sariiiiiti ca ne mananca pe toooooti!
=D> :doctor:

kluiza
04-01-2007, 14:13
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Am ras de m-am "cracanat"
Mai feteleo asa se intampla acum? Te mananca in zona pubiana cand ai nevoie de barbat sa te scarpine.Ca pe mine ma mananca numai cand creste parul ca ma epilez de tot.O sa stiu de acum incolo ca atunci cand ma mananca trebuie sa ma dau huta huta.

Gluma gluma, acum serios, i-a zi cand si cum te mananca pentru ca ai pus intrebarile cam aiurea.

gaby_mp
04-01-2007, 14:18
Si pe mine ma mananca. Sper sa ia mai de pe fund si de la burta sa arat si eu bine ca dieta nu prea merge :)

eleonora111
04-01-2007, 14:40
:shock: :shock: :shock: :shock:

pai ce treaba are una cu alta????????

gaviotas
04-01-2007, 14:58
Mancarimea pubiana

Deseori este confundata cu mancarimea vaginala care se raspandeste in sus si da senzatia de mancarime generala.
Ce faci in astfel de cazuri? Te scarpini.Trebuie sa folosesti mana curata, unghiile taiate si eventual iti infasori degetele in tifon extra-virgin.Adica neatins de nimeni, il scoti din punga sigilata si te scarpini repede cu el.

Uneori mancarimea persista si atunci aplici local unguente cu petrosin diluat cu lapte.Petrosinul este folosit pentru stergerea parchetului dar in cantitati foarte mici si diluat cum am spus mai sus ajuta la dezinfectarea mancarimilor pubiene.Laptele sa fie muls de maxim 5 zile, sa fie cumparat de la producator si in nici un caz sa nu fie lapte praf.

In cazuri rare (dar bune) mancarimea dureaza cateva zile si atunci situatia devine stresanta.Cu o penseta smulgi fir cu fir si presari repede polen de tei (flori de tei uscate, puse intr-un saculet, zmotocite bine, gasesti ca un polen pe fundul saculetului). Polenul il iei cu coada de la o lingurita de argint si asa presari (lingurita sa fie de argint neaparat, astfel nu se transmit microbii- e riscant sa bagi microbi in porul pubian).

Daca nici asa nu trece, mai ramane scoarta de copac. Copacei pe toate drumurile, cojesti un pic de scoarta si freci bine, scapi sigur.

Prostia aia ca trebuie sa faci amor...uit-o. Daca te mananca spranceana ai nevoie de sex, nu daca te manaca parul pubian.(Spranceana stanga - te vrea unul brunet; spranceana dreapta- saten, blond, roscat). daca te mananca parul din nas te doreste cineva apropiat si daca te mananca parul de la subtioara...spala cu apa si sapun.

Marlene
04-01-2007, 15:34
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: gaviotas....

romanitza_old
04-01-2007, 15:45
:D Gavi,reteta ta e cea mai buna...am gasit-o si eu intr-o revista de specialitate...,intr-un articol despre cum sa te scarpini cind te maninca...si pentru o perioada trebuie sa practici abstinenta :shock: :shock: :shock:

http://i65.photobucket.com/albums/h216/calleymo/funday/zclosed.jpg

luky27
04-01-2007, 15:47
"Scufita Rosie merge prin padure la bunica ei. Deodata aude o pasarica strigand-o:
-Te mananc, te mananc daca nu te mariti.
Scufita Rosie, ajunsa la bunica ei ii spune:
-Bunica, ma marit.
-Ce ai fetito? De la varsta asta?!
-Da. Ma mananca pasarica."
:wink:

chris bv
04-01-2007, 15:47
:lol:

Trebuie sa recunosc ca anul asta a inceput ... minunat!!!

gaviotas
04-01-2007, 15:56
:D Gavi,reteta ta e cea mai buna...am gasit-o si eu intr-o revista de specialitate...,intr-un articol despre cum sa te scarpini cind te maninca...si pentru o perioada trebuie sa practici abstinenta

Vai, da, uitasem de asta. Nu ai voie sa faci sex pana nu se transforma polenul de tei in rasina. Cam 8-9 luni e ok ca sa se inchida porii. :wink:

monidan
04-01-2007, 15:57
:lol:

Trebuie sa recunosc ca anul asta a inceput ... minunat!!!
Promitator , nu? :roll:

bruny
04-01-2007, 16:20
Prostia aia ca trebuie sa faci amor...uit-o. Daca te mananca spranceana ai nevoie de sex, nu daca te manaca parul pubian.(Spranceana stanga - te vrea unul brunet; spranceana dreapta- saten, blond, roscat). daca te mananca parul din nas te doreste cineva apropiat si daca te mananca parul de la subtioara...spala cu apa si sapun.
Haoleu de unde vin ca am varsat scrumiera razand.

Da' ca sa ma vrea vecinu' de la 2 unde tre' sa ma manance?

emy*
04-01-2007, 16:21
:D :D :D :D :D
sunteti extraordinare mai fetelor :D

gaviotas
04-01-2007, 16:56
Haoleu de unde vin ca am varsat scrumiera razand.

Da' ca sa ma vrea vecinu' de la 2 unde tre' sa ma manance?

Ce draq, ca e la mintea cocosului! Trebuie sa te manance in amandoua narile in acelasi timp cu o talpa! :lol:

ella_camy
04-01-2007, 17:05
DOAMNE DOAMNE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Am trait ca sa o aud si pe asta :lol: :lol: :lol:

Parca incepe sa ma manance...

carmy
04-01-2007, 17:13
:lol: Fetelor, sunteti fenomenale...

Si daca te mai mananca rau, ia-ti un scarpinici: poate fi manual sau automat, cu viteze diferite si reglabile :wink:

ioana-silvia
04-01-2007, 17:21
=D> =D> =D>

antonela76
04-01-2007, 17:26
sa mor daca asta nu le intrece pe toate cate le-am vazut/auzit pe aici pe site!!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

gaviotas
04-01-2007, 17:28

Nu am discutat acest aspect.
Cauzele mancarimilor sunt multimple si, din pacate, medicii nu au elucidat clar aceste cauze. Printre cele mai importante:

-nisipul --> cand mergeti la mare nu mai stati pe plaja direct pe nisip, ori stati dar numai pe burta sau numai cu fata in sus; granulele de nisipi intra, obtin viza de flotant si cand li se face de-o baie provoaca mancarimi

-spuma de baie --> trebuie sa fie incolora; spumele colorate contin compusi chimici care pot provoca mancarimi chiar si la o luna de la ultima folosire

-tampoanele interne -->daca sfoara din capat nu este solida si cu noduri marinaresti tragi greu OB-ul si prin frecare iriti zona respectiva, ulterior te mananca

bruny
04-01-2007, 17:32
Iote, asta'i praf de scapinici
http://i123.photobucket.com/albums/o306/bruny4bruny/j4.jpg
A nu se confunda cu polenul din reteta lu Gavi!!! daca ai comis'o... pazea:
http://i40.photobucket.com/albums/e235/Redindianwmn/animated185cat.gif

ioana-silvia
04-01-2007, 17:36
Bine ma mai distrez... :wink: :lol: :lol: :lol:

simocioi
04-01-2007, 17:41
Bai fetelor, problema e serioasa!
Eu credeam ca am ajuns la varsta la care nu ma mai mananca... Credeam si eu ca te mananca numai la 20-30 de ani, si mai ales cand nu are cine sa te scarpine. Cand colo, ce sa vezi, mai am un pic si fac 36 si inca ma mananca. Ce bine e ca inca il mananca si pe el si putem sa ne scarpinam reciproc. Mai nasol e cand pleci de la scarpinatoru de acasa
:lol: :lol: :lol:

gaviotas
04-01-2007, 17:44
Acum intelegeti binefacerile sexului oral... :lol: :lol: :lol:

bruny
04-01-2007, 17:49
sa aduc in discutie principiu "te mananca'n funduletz"???

gaviotas
04-01-2007, 17:54
sa aduc in discutie principiu "te mananca'n funduletz"???

Daca nu sunt limbricii de vina e grav!

eleonora111
04-01-2007, 18:05
e nteresant cata imaginatie poate sa starneasca........o intrebare :D :D :D

eu mai un pic s lesin de ras la subiectul asta
sper sa nu ma apuce si pe mine mancarmile.

carmy
04-01-2007, 18:06
Da' daca ma mananca in ureche? :roll:

gaviotas
04-01-2007, 18:11

O vorba populara spune ca s-ar putea sa ploua, desi e posibil sa fie barometrul murdar.
Ca sa nu fim totusi off topic ti-as spune ca imaginatia masculina nu are limte, si daca s-au depasit fanteziile sexului normal, oral, anal...poate ca a venit randul celorlalte gauri ramase.De aceea te sfatuiesc sa eviti betisoarele (largesti gaura si dai idei), foloseste numai degetul mic (imbibat in benzina in prealabil, pentru dezinfectare).
Poarta caciuli cu acoperire pe urechi iarna si vata in ele vara. :wink:

Pe mine cred ca ma mananca limba... :roll:

eleonora111
04-01-2007, 18:11
pai ce,in ureche nu se poate????????????????? :oops:

eleonora111
04-01-2007, 18:15
Pe mine cred ca ma mananca limba...

naspa',naspa'

e cel mai rau :D :D

bruny
04-01-2007, 18:22

O vorba populara spune ca s-ar putea sa ploua, desi e posibil sa fie barometrul murdar.
Ca sa nu fim totusi off topic ti-as spune ca imaginatia masculina nu are limte, si daca s-au depasit fanteziile sexului normal, oral, anal...poate ca a venit randul celorlalte gauri ramase.De aceea te sfatuiesc sa eviti betisoarele (largesti gaura si dai idei), foloseste numai degetul mic (imbibat in benzina in prealabil, pentru dezinfectare).
Poarta caciuli cu acoperire pe urechi iarna si vata in ele vara. :wink:

Pe mine cred ca ma mananca limba... :roll:
si ce se scoate din ureche trebui pus bine si observat cu atentie! daca misca si e galben dai cu polen, daca e rosu si se taraste dai cu scoarta.

gaviotas
04-01-2007, 18:24
si ce se scoate din ureche trebui pus bine si observat cu atentie! daca misca si e galben dai cu polen, daca e rosu si se taraste dai cu scoarta.

Si daca e negru ii faci parastas.

bruny
04-01-2007, 18:31
ca sa nu mai fie dubii:
http://i56.photobucket.com/albums/g177/hitman_tom/thspidierm.gif

p.s. Ce oameni bolnavi!

honeygoose
04-01-2007, 18:40
[quote="rubyyy"]1.este adevarat daca ai mancarimi in zona pubiana duci lipsa de barbat?

http://i111.photobucket.com/albums/n139/anaradu81/laughing.jpg

rubyyy
04-01-2007, 18:50
sunte-ti proaste rau de tot(unele persoane)! :lol: sunte-ti mai in varsta dar degeaba ca zace prostia in voi! :lol: :lol: :lol:

floricica83
04-01-2007, 19:02
sunte-ti proaste rau de tot(unele persoane)! :lol: sunte-ti mai in varsta dar degeaba ca zace prostia in voi! :lol: :lol: :lol:
auch, gramatica asta :twisted:

kiss_cris_2004
04-01-2007, 19:02
daca tu faci proaste fetele ca au luat in ras o intrebare prosteasca...esti dusa.... nu ai de ce sa te plangi...oricine citeste intrebarea il bufneste rasul inevitabil :lol: ...asa ca degeaba te superi ca te-au luat la misto...pune si tu intrebari serioase si ai sa vezi cum ti se raspunde!!! :wink:
apropo de intrebarea nr 1....iti recomand sa fugi la farmacie sau la un dermatolog :wink:

albastritablue
04-01-2007, 19:03

sunte-ti

Mai gandeste-te cand vorbesti de prostie. Esti sigura ca ai scris corect?

gaviotas
04-01-2007, 19:04

Da, draga mea, ai mare dreptate.Nici macar tu nu esti atat de isteata sa realizezi cat de proasta esti...daca intelegi ce vreau sa spun.
Pune mana si mai citeste gramatica limbii romane ca pui niste cratime ca mancarimea pe site. Adica aiurea.

honeygoose
04-01-2007, 19:05

eu su-nt r-ea ca rad ca ia-pa
tu es-ti
el,ea es-te
noi sunt-em
ei su-nt
voi sunte-it ..nebun-e d-e l-e-gat ca va lua-ti de fat-a!

gaviotas
04-01-2007, 19:06

Stii la ce nu m-am gandit? Ca e posibil sa ai paduchi lati. :roll:

floricica83
04-01-2007, 19:07

http://i130.photobucket.com/albums/p262/floricica83/maamuz.gif
gand la gand cu bucurie

rubyyy
04-01-2007, 19:08
o adevarat doamna nu raspunde cu asemenea cuvinte.probabil in familie la voi asa se vorbeste cu mancarimi de aveti atata experienta!orice persoana mai gresete ca nu toata lumea stie ca voi.si mai bine va uitati la voi de doua ori si apoi mai vorbiti!

rubyyy
04-01-2007, 19:09
sunteti proaste rau de tot(unele persoane)! :lol: sunteti mai in varsta dar degeaba ca zace prostia in voi! :lol: :lol: :lol:

rubyyy
04-01-2007, 19:11
sunteti proaste rau de tot(unele persoane)! :lol: sunteti mai in varsta dar degeaba ca zace prostia in voi! :lol: :lol: :lol:

gaviotas
04-01-2007, 19:14
o adevarat doamna nu raspunde cu asemenea cuvinte.probabil in familie la voi asa se vorbeste cu mancarimi de aveti atata experienta!orice persoana mai gresete ca nu toata lumea stie ca voi.si mai bine va uitati la voi de doua ori si apoi mai vorbiti!

Iote ca nu sunt doamna, sunt Miss. Ca sa stii. Si am recunoscut cinstit ca ma mananca limba.
Sa ma uit la mine de doua ori? Buey...io am fost la baie si m-am uitat...la mine e totul ok. :lol: :lol:

lovestory
04-01-2007, 19:14

http://i130.photobucket.com/albums/p262/floricica83/maamuz.gif
gand la gand cu bucurie

Eu cred ca sunt din aia fff lati care afecteaza si creierul. Astia inca il mai cauta...ca sa-l afecteze :)

lovestory
04-01-2007, 19:15
Ce-mi place mie cand una "dajteapta" foc se citeaza pe ea....crezand ca probabil ca dat o replica taioasa. Si noi nu am inteles-o.

antonela76
04-01-2007, 19:23
Ce-mi place mie cand una "dajteapta" foc se citeaza pe ea....crezand ca probabil ca dat o replica taioasa. Si noi nu am inteles-o.

off-topic:mai alinutzo ce baiat dragutz ai tu acolo!!!!! :oops: :oops:
nu-l mai expune ca atenteaza fetele la el!!! :lol: :wink:

albastritablue
04-01-2007, 19:24
Scarpinacioasa mica, mai bine ti-ai corecta textul de la inceput si ai pune intrebarea mai cu logica; ce ai scris tu la inceput e de ras, nu are noima. Deci, inainte sa jignesti lumea, (care daca ar intelege ce anume vrei, te-ar ajuta cu siguranta) pune manuta pe cartea de gramatica , apoi reciteste-ti textele si rescriele cu o oarecare logica

In alta ordine de idei, ce ti-am raspuns eu pe prima pagina e valabil pt mancarimi vaginale; cand e vb de mancarimi pubiene cred ca la dermatolog trebuie sa mergi. Eu la ginecolog te trimisesem. Dar treci pe la amandoi mai bine :wink:

ralu.ca
04-01-2007, 19:25
Draga mea,
Tinand cont de "seriozitatea" intrebarilor tale, eu zic ca fetele au fost totusi cam dragute cu tine.

albastritablue
04-01-2007, 19:26
Draga mea,
Tinand cont de "seriozitatea" intrebarilor tale, eu zic ca fetele au fost totusi cam dragute cu tine.

Asta incercam si eu sa-i explic :lol:

lovestory
Scarpinacioasa mica, mai bine ti-ai corecta textul de la inceput si ai pune intrebarea mai cu logica; ce ai scris tu la inceput e de ras, nu are noima. Deci, inainte sa jignesti lumea, (care daca ar intelege ce anume vrei, te-ar ajuta cu siguranta) pune manuta pe cartea de gramatica , apoi reciteste-ti textele si rescriele cu o oarecare logica

In alta ordine de idei, ce ti-am raspuns eu pe prima pagina e valabil pt mancarimi vaginale; cand e vb de mancarimi pubiene cred ca la dermatolog trebuie sa mergi. Eu la ginecolog te trimisesem. Dar treci pe la amandoi mai bine :wink:

Eu zic sa treaca si pe la veterinar sa-i dea aia o periuta sa-si descalteasca "p.ussy"ca

carmy
Te mai mananca?
Ai incercat remediile?
Daca nu le-ai incercat (inca) de unde stii ca nu functioneaza?
Incearca-le si apoi mai vorbim!

Si noi care nu vroiam decat sa te ajutam....

gaviotas
04-01-2007, 19:27

Ntz..ntz..ntz...nu s-a citat...Ii tremura mana de nervi si a scarpinat mouse-ul de mai multe ori.

albastritablue
04-01-2007, 19:28

Ntz..ntz..ntz...nu s-a citat...Ii tremura mana de nervi si a scarpinat mouse-ul de mai multe ori.

:lol: :lol: :lol: :D :D :D :D

gaviotas
04-01-2007, 19:30
Draga mea,

N-ai citit cele2-3 topicuri in care cauta gel pentru par cu sclipici, fond de ten iluminator ca sa-i sclipeasca fata si alte produse sclipicioase...

Iote mostra:

vreau un fard- crema care sa-mi luceasca obrajii si nu stiu de unde sa-mi i-au.vreau neaparat!

http://www.idieta.ro/forums/viewtopic.php?t=11241&highlight=

http://www.idieta.ro/forums/viewtopic.php?t=10207&highlight=

Poate a dat cu vreun sclipici pe-acolo....zic si eu, o fi cauza..

rubyyy
04-01-2007, 19:30
asta am auzit si eu de la doamne mai in varste si vroiam sa aflu adevaru dar cu voi vad ca nu se poate.am formulat destul de bine intrebarea sa intelegeti

lovestory
04-01-2007, 19:31

Initial am citit ca s-a scarpinat cu mouse-ul si eram tentata sa-i s.ugerez sa il curete intre dinti dar nu stiu, desi sunt o duamna de obicei...acum inclin spre scarbosenie :(
Uite fata ce-mi faci!!! Pfffffff.....

floricica83
04-01-2007, 19:32

http://i92.photobucket.com/albums/l27/dudutz75/laugh.gifhttp://i92.photobucket.com/albums/l27/dudutz75/laugh.gifhttp://i92.photobucket.com/albums/l27/dudutz75/laugh.gifhttp://i92.photobucket.com/albums/l27/dudutz75/laugh.gif

antonela76
04-01-2007, 19:34
asta am auzit si eu de la doamne mai in varste si vroiam sa aflu adevaru dar cu voi vad ca nu se poate.am formulat destul de bine intrebarea sa intelegeti

iti multumim ca te-ai caznit atat de tare sa pui intrebarea suficient de simplu incat s-o intelegem si noi astea mai putin mobilate la mansarda.....dar uite ca tot esti prea sofisticata pentru noi!!!!!
eeee......ce sa-i faci.....nu toate e frumoase si destepte pe lumea asta!!!!!!

floricica83
04-01-2007, 19:35
adica vrei sa spui "adevarul"

lovestory
04-01-2007, 19:36

off-topic(de parca mai conteaza): sar'na....dar dragutz la dragutza trage, nu? :)

antonela76
04-01-2007, 19:37

off-topic(de parca mai conteaza): sar'na....dar dragutz la dragutza trage, nu? :)

:wink:

gaviotas
04-01-2007, 19:38

Bun.
Fii atenta ca sunt serioasa acum.
Si-au batut joc de tine.
Sunt prostii de genul "ma mananca in talpa - fac un drum", "ma mananca ochiul- vad pe cineva", "Ma mananca o spranceana- ma doreste cineva" si de aici s-a ajuns la bascalie de genul mancarimii din zona pubiana...

albastritablue
04-01-2007, 19:43

Iaca, n-ai formulat-o destul de bine ca noi n-am inteles-o. Eu una am presupus care ti-e problema, ca nu pricepusem nik de la tine.

asta am auzit si eu de la doamne mai in varste

"Doamnele mai in varsta" vorbeau la figurat

albastritablue
04-01-2007, 19:47
Copil razgaiat ce esti :evil: controleaza-ti mesajele. Te anunt ca nu ma cobor la nivelul tau cu mancarimi

Ce reprezinta asta? Vrei sa-mi explici ca nu vad noima lui.

Mesaj de la rubyyy Data 04.01.2007
Subiect: miss piranda
Mesaj: daca ai ajuns sa cauti si ce subiecte am formulat esti de groaza rau de tot.eu cred ca ai 15 ani si \"miss \"grasuta esti probabil.:)))

Tocmai am primit un mp de la micuta scarpinacioasa :evil:

bruny
04-01-2007, 19:52
si cam cat de in varsta erau si respectivele doamne?

laura0101
04-01-2007, 19:54
Tzutzulina lu' mama...uite care e treaba: chiar ai reusit sa ma scoti din pepenei.

Trage aer adanc in piept, calmeaza-te si spune
unde mai precis te mananca duduia: in interior sau pe dinafara?

Acum sa nu crezi ca sunt rea sau proasta, dar conteaza nu numai ceea ce te mananca, sau unde te mananca sau cum te scarpeni, dar mai ales ceea ce a provocat pruritul. :twisted: :twisted:

laura0101
04-01-2007, 20:02
Pentru a afla ce inseamna "PRURIT", sau articulat hotarat enclitic "PRURITUL" te rog acceseaza www.dexonline.ro

ralu:)
04-01-2007, 20:09
Copil razgaiat ce esti :evil: controleaza-ti mesajele. Te anunt ca nu ma cobor la nivelul tau cu mancarimi

Mesaj: daca ai ajuns sa cauti si ce subiecte am formulat esti de groaza rau de tot.eu cred ca ai 15 ani si \"miss \"grasuta esti probabil.:)))

Eu cred ca a vrut sa trimita acest mp gaviotei. :lol: :lol:

bruny
04-01-2007, 20:15

incep sa am mancarimi la degete...

honeygoose
04-01-2007, 20:15
antonela76..off the topic..da-mi voie sa iti spun ca arati spectaculos.

lovestory
04-01-2007, 20:17

incep sa am mancarimi la degete...

te rog sa deschizi un alt topic pentru mancarimile la degete. Aici este o cu totul mancare de peste. Si te rog, fii confuza cand pui intrebarea....

bruny
04-01-2007, 20:20
te rog sa deschizi un alt topic pentru mancarimile la degete. Aici este o cu totul mancare de peste. Si te rog, fii confuza cand pui intrebarea....
intrebare:
1. daca te mananca degetele inseamna ca duci lipsa de facut ceva cu ele?
2. de la ce vine aceasta mancarime?

rubyyy
04-01-2007, 20:25
de la prostia ta vin aceste mancarimi :lol:

albastritablue
04-01-2007, 20:25
Tzutzulina lu' mama...uite care e treaba: chiar ai reusit sa ma scoti din pepenei.

Trage aer adanc in piept, calmeaza-te si spune
unde mai precis te mananca duduia: in interior sau pe dinafara?

Acum sa nu crezi ca sunt rea sau proasta, dar conteaza nu numai ceea ce te mananca, sau unde te mananca sau cum te scarpeni, dar mai ales ceea ce a provocat pruritul. :twisted: :twisted:

Mai, din spusele ei, care a "formulat destul de bine intrebarea" ca sa intelegem si noi eu cam asta pricep :

=> fata nu are mancarimi; ea de fapt incerca sa afle daca e adevarat ce ziceau acele "doamne" :roll:

lovestory
04-01-2007, 20:27
intrebare:
1. daca te mananca degetele inseamna ca duci lipsa de facut ceva cu ele?
2. de la ce vine aceasta mancarime?

1. esti sigura ca nu te mananca intre degete?
1 bis. care degete si anume te mananca?
2. hmmmm, acum mi-am dat seama ca de fapt fata trebuia sa intrebe : de la CINE vine aceasta mancarime ( ma refer la initiatoarea subiectului)

rubyyy
04-01-2007, 20:33
am impresia ca te mananca pe tine degetele de tot zici atata de ele

lovestory
04-01-2007, 20:41
tzutzulina....nu ti-am cerut mp....drept urmare nu-mi trimite mp....te poti abtine??

diavolitza28
04-01-2007, 20:48
sunte-ti proaste rau de tot(unele persoane)! :lol: sunte-ti mai in varsta dar degeaba ca http://i58.photobucket.com/albums/g274/DanSmith333/Boxingcat.gifzace prostia in voi! :lol: :lol: :lol:

bruny
04-01-2007, 20:49
da' eu de ce n'am mp??? :cry:
gata, ma duc sa citesc ca o sa ma ia si alte mancarimi pe urma

rubyyy
04-01-2007, 20:49
te simti proasta? :lol:

carmy
04-01-2007, 20:50
Pe mine ma mananca toata palma :lol:

rubyyy
04-01-2007, 20:53
bine ca nu te mananca si mintea ca era grav

antonela76
04-01-2007, 20:53
vreau si eu mp!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry:

albastritablue
04-01-2007, 20:54
tzutzulina....nu ti-am cerut mp....drept urmare nu-mi trimite mp....te poti abtine??

:o Si tie ti-a trimis mp?

Draguta, da' tu nu faci fata unei discutii la vedere?
Scrie mare si cu ingrosat ce ai de comunicat, sa citeasca toata lumea. Daca numesti "proasta" pe toata lumea , inseamna ca tu ne esti superioara, deci tu esti desteapta , prin urmare, demonstreaza ca esti asa cum te crezi

diavolitza28
04-01-2007, 20:56
te simti proasta? :lol:

nu ..ma simt mai in varsta...si fiindca sunt mai in varsta decat tine iti dau un sfat:du te si spala te ca sa ti treaca mancarimea

gaviotas
04-01-2007, 21:00
Fata mamii, ti-am cautat postarile mai vechi pentru ca asa iti faci o parere despre cineva. Mai pe sleau am fost amabila sa nu ma bazez doar pe acest topic.
Si opinia mi-am format-o; ai cateva subiecte deschise, ai aruncat intrebarea, ai mai punctat rar ici-colo si n-ai mai revenit nici macar cu un multumesc fetelor care te-au lamurit.
Cu gramatica stai fatal si indiferent ce aer de superioritate adopti faci un efort inutil atata timp cat ne dovedesti ca esti analfabeta.
Nu m-am dat "miss" decat ca sa fac fun, daca te uiti cu atentie poate ai sa intelegi gluma. Cat despre kilogramele mele care iti chinuie seara, sunt ok. Cu 10 mai putin decat ai tu.Nu rad de greutatea ta, doar ti-am adus la cunostinta diferenta.
Multumes pentru MP. :mrgreen:

rubyyy
04-01-2007, 21:19
o persoana cu carte cum esti tu intelectuala curului si la varsta pe care o ai nu vorbeste asa si stai linistita ca sunt slaba .in legatura cu gramatica stiu sa vorbesc destul de bine si sa scriu asta nu inseamna daca am gresit nu stiu gramatica! "fata mamii"

simonar
04-01-2007, 21:22
fatuca, ia lasa fetele astea in pace. Dupa c k sunt dragute si isi pierd timpul cu intrebarile tale stupide...Si apropo d ceea c afirmi, nu ele "sun-t" proaste...nu shtii zicala? "CINE SPUNE ALA ESTE K MAGARUL DIN POVESTE" :smiley-faces6:

carmy
bine ca nu te mananca si mintea ca era grav

Bine ca are ce sa ma manance :wink:

rubyyy
te bagi si tu ca musca tete

lovestory
04-01-2007, 21:23
ete scartz ca i se umfla lobul drept!

rubyyy
04-01-2007, 21:27
ai grija sa nu ti se umfle ochii de atata ras ca va fi nevoie sa porti doua perechii de ochelari ."iubita mamii"

diavolitza28
04-01-2007, 21:35
sa intelegem ca nu ti a trecut mancarimea???vad ca esti iritata rau

gaviotas
04-01-2007, 21:39
o persoana cu carte cum esti tu intelectuala curului si la varsta pe care o ai nu vorbeste asa si stai linistita ca sunt slaba .in legatura cu gramatica stiu sa vorbesc destul de bine si sa scriu asta nu inseamna daca am gresit nu stiu gramatica! "fata mamii"

Adevarul e ca am stat cam mult la curu tau pe ziua de azi...Tu continua cu mancarimile tale, pe mine m-ai distrat copios si n-am sa ma impiedic de prostiile pe care le scoti din capsor. Ai senzatia ca esti prima care da ce pate din ea? Ma lasi rece fetita.
Hai, te rog,scarpina-te in continuare ...ca eu mi-am facut o parere de nezdruncinat in ce te priveste - adica trebuie sa mai curga multa apa pe Dunare pana sa fii capabila sa pari decenta - asa ca am sa ma fac ca nici nu-ti vad "urletele". :wink:

gaviotas
04-01-2007, 21:46
ai grija sa nu ti se umfle ochii de atata ras ca va fi nevoie sa porti doua perechii de ochelari ."iubita mamii"

:roll: Ce limitata esti...fa-mi placerea si nu ma mai copia ca n-ai acelasi farmec. :mrgreen:

corinaria
04-01-2007, 21:50
Mai Ruby-cu trei Y!...pe langa faptul ca esti ingramadita, ai si clantza sus si stai la atac, nu foarte pregatita cu replici, dar stai!

Deschizi un subiect impertinent cu doua intrebari, nu stupide, mai mult de atat!...la care astepti sfaturi sanatoase. Sau...? ce fel de raspunsuri te astepti sa primesti?... parca ti-a spus cineva ca ar trebui, in primul rand, sa te speli. Daca nu trece, fugi la dermatologie, sau ginecologie , e foarte probabil sa ai o boala venerica....dupa care poti sa te gandesti la barbat..!!!

(Totusi, la 20 de ani sa ai asemenea dubii......)

sylvi
04-01-2007, 21:52
Fetelor, hai sa nu fim rele :evil: E inceput de an totusi... Daca fata are mancarimi, sa se scarpine, e cea mai buna solutie. Daca isi face probleme ca cineva i-a spus ca mancarimea in zona pubiana inseamna necesitate de barbati, a mintit-o si rau de tot! :)

rubyyy
04-01-2007, 21:53
eu am o igiena foarte curata daca va simtiti nespalate atunci treceti pe la dus

bruny
04-01-2007, 21:57
care este care e!
si eu imi spal igiena mea zilnic.

gaviotas

http://i92.photobucket.com/albums/l2/dbest13/cid_C38CD3FD-E2F1-4703-A860-6818F0E.gif

corinaria

Da' kakat continui sa papi!

rubyyy
04-01-2007, 21:58
sa nu-ti cada dinti din gura "fata mamii"

gaviotas
04-01-2007, 21:58

Eu pe-a mea o las acasa, nu vreau sa o murdaresc la servici. Asa am citit in niste almanahe ca e bine... :roll:

simonar
04-01-2007, 21:59
gavi, fata e clar depasita!! cred k nu s merita...las-o in plata ei :wink:

rubyyy
04-01-2007, 22:00
corina pe tine cine te-a bagat in seama?

carmy
04-01-2007, 22:00
care este care e!

Na, ca nu ma pot abtine, iar ma bag ca musca tete :albina:

bruny
04-01-2007, 22:01
gavi, fata e clar depasita!! cred k nu s merita...las-o in plata ei :wink:
e ba nu!!! am ratat o iesire in oras! tre' sa ma distrez in seara asta

rubyyy
04-01-2007, 22:02
gata cu subiectu asta

bruny
04-01-2007, 22:03
chiar, Corina! ce te bagi? Te mananca'n funduletz????

diavolitza28
04-01-2007, 22:03
aoleoooooooooo ce ma mananca limbaaaaaaaaa!!!!!!!!!asa ti as zice vreo doua ca sa ma cobor la nivelul tau...dar stiu ca nu am voie asa ca tre sa ma abtinhttp://i136.photobucket.com/albums/q189/diavolizza78/thangryavril1.gif

corinaria
04-01-2007, 22:05
chiar, Corina! ce te bagi? Te mananca'n funduletz????

http://i107.photobucket.com/albums/m288/corinaria/thMann.gif

:wink: ...pai ce sa fac si eu...????

corinaria
04-01-2007, 22:07

http://i107.photobucket.com/albums/m288/corinaria/thAffe1.gif

carmy
04-01-2007, 22:08
in legatura cu gramatica stiu sa vorbesc destul de bine si sa scriu asta nu inseamna daca am gresit nu stiu gramatica! "fata mamii"

gata cu subiectu asta

Articolul ne mananca :lol:

Tot de la :albina:

gaviotas
04-01-2007, 22:10
gata cu subiectu asta

Cumva ne comanzi tu pe un forum public ce si cand sa postam? :lol: :lol: :lol:

diavolitza28
04-01-2007, 22:10
gata ????ai predat armele????1-0 ptr noihttp://i136.photobucket.com/albums/q189/diavolizza78/thHAPPYCAT1.gif

rubyyy
04-01-2007, 22:12
100 de proaste sar pe una si cica 1 - 0 :lol: :lol: :lol:

gaviotas
04-01-2007, 22:12

Ce mandra esti ca te-a facut musca! :lol: :lol: :lol: Mustele trag la...topicul ei. :roll:

gaviotas
04-01-2007, 22:14

Adevarul e ca daca as fi asa dajteapta ca tine m-as duce la nani. Raman in prostia mea mai bine.. :lol: :lol: :lol:

simonar
04-01-2007, 22:17
Aoleo!!!! Mai fata, dar desteapta t mai crezi...si totusi demonstrezi altceva...

diavolitza28
04-01-2007, 22:24
noi eram cele 100 de proaste...adica o echipa...iar tu cea mai desteapta dintre desteptele planetei formai alta echipa....acumm ai inteles ????sau nu te lasa "latzeii"sa gandesti????

carmy
04-01-2007, 22:26

Ce mandra esti ca te-a facut musca! :lol: :lol: :lol: Mustele trag la...topicul ei. :roll:

Stim noi numai cine se supara.... :lol:

DanaK
04-01-2007, 22:46
desi am mutat subiectul la Fight ,vad ca nu se calmeaza treaba ...
dupa mine rubby pare a fi barbat ca este deja a 5-a persoana inscrisa cu "alina alina " si care deschide subiecte aiurea doar spre a se amuza sau din lipsa de ocupatie ...

in orice caz daca nu se calmeaza treaba subiectul se va sterge sau inchide ptr ca injuriile si obscenitatile nu sunt permise la nesfarsit ,deci va rog sa va calmati.

antonela76
04-01-2007, 22:47

ete ca-mi disparuse frumuseteze de topic de la urmarite!!!!!

asta de mai sus e adanca rau de tot..cica:
"100 de proaste"-adicateclea noi
"sar pe una"-"una"..ce???...."una" incomparabil mai proasta ca noi??? :roll: :lol:

ofofofofofoof

btw....cu vreo 2 pagini mai in urma i-ai sugerat unei fete sa-si puna 2 perechi de ochelari....eu imi permit sa-ti sugerez tie sa te duci frumusel la postarea respectiva si sa mai stergi un "i" de la perechi-nu de alta dar pluralul de la pereche este perechi si nu perechii

diavolitza28
04-01-2007, 22:51
desi am mutat subiectul la Fight ,vad ca nu se calmeaza treaba ...
dupa mine rubby pare a fi barbat ca este deja a 5-a persoana inscrisa cu "alina alina " si care deschide subiecte aiurea doar spre a se amuza sau din lipsa de ocupatie ...

in orice caz daca nu se calmeaza treaba subiectul se va sterge sau inchide ptr ca injuriile si obscenitatile nu sunt permise la nesfarsit ,deci va rog sa va calmati.

offfffffffff si pregatisem niste poze ptr ea sau el ...ma rog ..ce mai conteaza sexulhttp://i136.photobucket.com/albums/q189/diavolizza78/cry5.gif

C_D_61
06-01-2007, 22:07
http://i140.photobucket.com/albums/r31/suyneg/jerryvy5.gif

Rubyyyyyyyy,te-ai facut singurica de cacao... :lol:

bine ca nu te manca intre degetul mare de la piciorul drept si degetul mare de la piciorul stang :wink: era de rau... :lol:

ines2009
07-01-2007, 02:23
1.poti fi sigura ca DA
2. cauta-l

dar am o rugaminte , nu mare , CINE TI-A ADUS LA CUNOSTINTA TEORIA DE MAI SUS?????? :roll:

scenok
12-01-2007, 22:57

ete ca-mi disparuse frumuseteze de topic de la urmarite!!!!!

asta de mai sus e adanca rau de tot..cica:
"100 de proaste"-adicateclea noi
"sar pe una"-"una"..ce???...."una" incomparabil mai proasta ca noi??? :roll: :lol:

ofofofofofoof

btw....cu vreo 2 pagini mai in urma i-ai sugerat unei fete sa-si puna 2 perechi de ochelari....eu imi permit sa-ti sugerez tie sa te duci frumusel la postarea respectiva si sa mai stergi un "i" de la perechi-nu de alta dar pluralul de la pereche este perechi si nu perechii

Stiam eu ca cine se aseamana se aduna, nevestico :wink:

scenok
12-01-2007, 22:59

Asta suna a Radio Erevan :mrgreen: